VERBALISATION

VERBALIZATION

6.07–16.07.2019

 

 В муніципальній галереї Лавра було презентовано міждисциплінарний арт-проект«Verbalization», який направлено на пошуки та побудову системи комунікації між учасниками арт-процесу.

 

В експозиції були представлені роботи наступних українських митців: Omnia Voivat,Антон Поперняк, Костянтин Лизогуб, Олександра Ковальова, Євгеній Лапченко, Дарина Микитюк,Альона Кузнєцова, Volt Agapeev, Тарас Бондаренко, Ростислав Гарбар, Олександр Шимбаровський,Віталій Святець, Ірина Ворона, Анна Бартосік, Ярослав Костко.

 

Мова мистецтва, яка вона? За допомогою різних медіа мистецтво вривається в свідоме і несвідомелюдини, викликаючи внутрішню реакцію, зачіпаючи глибинні тригери, заховані від очей інших наневербальному рівні. Але, мета мистецтва—донести думку і почуття того чи іншого художника,змінити або звернути увагу на певні аспекти нашого життя, світу навколо нас, ситуацій, якірозгортаються щодня. Мистецтво кричить, але ніхто не чує його.

Проект «Verbalization»спрямований на пошуки системи комунікацій між художником і глядачем, між художником іхудожником, куратором і глядачем, куратором і художником, глядачем і глядачем.За останні кілька десятиліть варіантів для комунікації стало в десятки разів більше, але якістьзнизилась і продовжує знижуватися. Кліпове мислення, миттєва доставка повідомлень у месенджерполегшили нам життя, але, разом з тим, прискорили і знецінили кожне написане чи сказане слово.

 

Організатори виставки взяли за мету, як саме змінювався наш світ з виникненням мобільнихтелефонів, соціальних мереж і месенджерів, в який момент ми перестали слухати один одного, і,водночас, як ця ситуація впливає на мистецтво, його розуміння та існування в сучасних реаліях

 
 

Українське 
радіо

Информатор