ALIUM

Проект ALIUM присвячений людям з яскраво вираженими особливостями тіла. Художниця Анжеліка Гончар за допомогою різних медіа демонструє історії людей, які пережили сильну фізичну та емоційну біль, але зуміли прийняти себе і полюбити своє тіло.

Проект включає в себе історії одинадцяти людей, у кожного з них свої особливості. В експозиції будуть представлені скульптури, а також відео, в якому кожен учасник розповідає свою життєву історію: з якими труднощами довелося зіштовхнутися, що пережити і зрозуміти, щоб рухатися далі.

Анжелика Гончар, художник:
«Я впевнена, що краса є навіть там, де більшість її не бачить. Головна ідея даного проекту - показати красу в людській недосконалості, допомогти людині прийняти і полюбити себе і своє тіло, бути в гармонії з собою. Я хотіла показати кожну частину тіла як твір мистецтва, яке має свою персональну історію».

Проект ALIUM доповнений роботами художниці з серії «Деструкція тіла». Це інсталяції з різних частин тіла, кожна з яких представлена в процесі фізичного зникнення. Роботи дають нам розуміння того, наскільки вразливою є наша фізична оболонка. Всі скульптури із серії зроблені з недовговічного, тонкого матеріалу - гіпсового бинта, що символізує крихкість тіла. Художниця була моделлю для зняття зліпків, щоб на собі відчути ідею беззахисності і уразливості.

 
 

Информатор

Facebook